Podlahové krytiny - produkty

Jde o přírodní materiál (kůra stromů korkového dubu) a používá se pro své vynikající vlastnosti - tepelný, lehký, pružný, nenasákavý a zvukový izolant. Firma nabízí ve spolupráci s výhradními dovozci Likor Dobříš, Wicanders veškeré druhy dovážených podlah tj. korkové dlaždice, plovoucí korkové podlahy, izolační korek, obkladový korek.
Část prodejny je vyčleněna k prezentaci PVC, lin a vinylů. Prodáváme podlahoviny od firmy Fatra, z nichž jsou některé druhy ihned k odběru ze skladových zásob. Dále vystavujeme vzorky PVC a lin zahraničních firem Armstrong DLW, IVC, Tarkett a Forbo - Marmoleum v šířích 2-5 metrů, které Vám po výběru naše firma dodá a odborně položí v co nejkratším termínu.
Nabízíme koberce bytové, zátěžové, kusové pro různé druhy objektů ve všech šířích od výrobců BALTA, ITC, ARMSTRONG DLW, OROTEX, EKOTEX, EDE, TIMZO. Dále kobercové čtverce a kusové koberce od výrobců BALTA, DOMO. Vyberete si ze vzorků a firma Vám zajistí dovoz zdarma a případnou montáž. V sortimentu úzce spolupracujeme s formami Strnal Lišov, Zotepo a Spoltex
V dnešní době, kdy se opět vrací móda přírodních materiálů, nabízíme výběr dřevěných plovoucích podlah, které vykazují velice dobré vlastnosti a málokterý materiál skýtá takové možnosti zajímavých kombinací. Nabízíme prodej od firem Kährs, Empiri, Parador, Barlinek, Esco. Levnější verzí jsou plovoucí podlahy laminátové, které jsou rovněž velice zajímavé co se týče designu a i odolnosti vůči obrusu, propálení a poškrábání. Výrobci na tyto podlahy poskytují záruky 5, 10 a 15 let. Lze si vybrat od lepených, zámkových vyšších i nižších zátěžových tříd od firem Parador, Berri-floor, Meister, Balterio.
Nedílnou součástí je, že firma provádí vyrovnávání podlah stěrkami od firmy Henkel-Thomsit a Uzin. Dále dodáváme a montujeme přechodové lišty různých typů firmy Metallprofile a Duriwood. Taktéž zajišťujeme dodávku rohoží a čistících zón firmy Gapa a specializujeme se na prodej garnyží firmy Everlast. Pro ošetření všech povrchů podlah nabízíme kompletní škálu ošetřujících prostředků od firmy Dr. Schutz.
Nabízíme k prodeji parkety a mozaiky různých druhů dřevin od renomovaných výrobců. Samozřejmostí je možnost montáže včetně broušení profesionálními stroji Lägler a následná povrchová úprava laky nebo oleji. Dále provádíme celkovou renovaci starých parket včetně povrchové úpravy.