Interiérové dveře - produkty

Garantujeme původ a zdravotní nezávadnost všech materiálů.Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli z České republiky a západních zemí EU jako jsou Rakousko, Německo a Itálie. Zaručujeme Vám spolehlivost a zdravotní nezávadnost všech našich interiérových dveří i jejich součástí a komponentů.

Ke dveřím a nebo samostatně si u nás můžete zakoupit i kliky, větrací mřížky, samozavírače a další doplňky ke dveřím. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout na stránkách výrobců.

Kování nabízíme od firem:


Zámek je standardní součástí dodávky křídla (s výjimkou posuvných provedení, kdy není třeba dveře zamykat), a to v provedení OZ (obyčejný zámek, dozický), není-li upřesněno jinak. Bez jakéhokoliv příplatku si můžete objednat zámek pro vložku (FAB) nebo WC zámek.

V našem sortimentu jsou i stavební pouzdra pro posuvné dveře od firmy J.A.P. Stavební pouzdra se využívají pokud chcete, aby posuvné dveře zajížděli do příčky. Pouzdra je možné instalovat jak do zděné, tak i sádrokartonové stěny. Stavební pouzdro od firmy J.A.P. zajistí snadný a bezproblémový pojezd všech druhů dveří, dokonce i dveří celoskleněných.

Přehled typů najdete na stránkách www.schody-jap.cz

Základem stahovacích schodů je pevná a stabilní konstrukce pro pohodlný a bezpečný výstup. Nabízíme stahovací schody obyčejné v jednoduchém provedení s klasickým, jednoduchým dřevotřískovým víkem nebo stahovací schody zateplené s plechovým sendvičovým víkem, které je uvnitř vybaveno tepelným izolantem a protipožární vložkou.